O mnie

Witam na moim blogu!


O mnie
Nazywam się Justyna. Jestem zwyczajną dziewczyną, trochę nieśmiałą. Urodzona 31 marca. Rocznik '89. Jestem zodiakalnym baranem, i jak przysłowiowy baran bywam uparta. Absolwentka studiów inżynierskich z ochrony środowiska i magisterskich z geografii.
Rodzina i znajomi
Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Mam starszego brata. Natomiast jeśli chodzi o przyjaciół nie mam ich zbyt wielu, bo w przyjaźni stawiam na jakość nie na ilość i ważne jest też to czy ja mogę drugiej osobie zaufać.
Zainteresowania
Dziewczyna o wielu pasjach, jednak największym moim zamiłowaniem jest fotografia. Od pozowania bardziej wolę robić zdjęcia, jednak czasami mogę stanąć przed obiektywem. Drugą pasją jest moda, co skłoniło mnie poniekąd do założenia własnego bloga. W wolnych chwilach czytam książki, spędzam czas na świeżym powietrzu, słucham muzyki, oglądam filmy i gotuję.
Zwierzęta
Kocham psy. Pies jest prawdziwym przyjacielem człowieka. Osobiście posiadam jednego psiaka w typie pinczera miniaturowego, który wabi się Sara. Dostałam go gdy miałam 15 lat i jest dla mnie jak siostra.
O blogu
JASMINEN GIRL dawniej modnasavannah.blogspot.com to blog lifestylowy łączy elementy modowe i urodowe. Pojawiają się od czasu do czasu recenzje filmowe, muzyczne i książkowe, a także przepisy kulinarne.
Współpraca:
Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę po prostu napisz do mnie. Postaram się odpowiedzieć w ciągu 48h. Współpracę podejmę zarówno z bloggerami, jak i firmą modową/urodową.
Dane kontaktowe:
sawannah13@gmail.com

GG: 39148849 gg 39148849