Moda męska - szyte na miarę ganitury


Witam ;-)
Każdy jest inny, wyjątkowy i ma swój niepowtarzalny styl. Jedni nie przykładają dużej wagi do stroju, natomiast są tacy, którzy lubią mieć wpływ na to, co mają na sobie. Dla tych drugich jest właśnie opcja szycia na miarę. Markę Ramallo tworzą dwie osoby - Maciek i Kamila.  To oni wyszli naprzeciw tym, którzy pragną mieć w swojej szafie niespotykane i stworzone dla jednej osoby garnitury. Oboje kochają modę i lubią dobrze się ubierać. Jeśli szukasz idealnego szytego na miarę tylko dla ciebie garnituru, to zajrzyj na ich stronę.Możemy wyróżnić 3 typy szycia na miarę:
1. Szycie maszynowe - jest to standardowe szycie dużej ilości ubrań np. do wielkich sieciówek. Klient kupuje rzecz "z wieszaka" w standardowej rozmiarówce i kroju.
2. Made To Measure - polega na zdjęciu wymiarów z klienta i wykonanie danego typu ubrania według instrukcji na zamówienie klienta. Klient ma możliwość wyboru rodzaju tkaniny, kontrastów, koloru nici, rodzaju kołnierzyka, mankietów itd. Szycie MTM wymaga 1-2 przymiarek, a czas oczekiwania trwa 4-6 tygodni.
3. BESPOKE - jest to butikowy rodzaj szycia, gdzie klient ma wpływ praktycznie na każdy element ubioru. Oprócz wymienionych elementów przy szyciu MTM, dodatkowo klient ma wpływ na całą konstrukcję. W ten sposób powstają jednorazowe i niepowtarzalne egzemplarze ubrania. Mając ubrania wykonane jako BESPOKE możemy być pewni, że nie spotkamy nikogo kto będzie miał ubiór podobny do naszego. Niezbędne jest przynajmniej 4-5 spotkań z klientem.

Szycie ubrań na miarę to profesjonalne podejście do klienta. Klient nasz Pan - co sobie zażyczy, to otrzyma. Odpowiednie dobranie garnituru do sylwetki nie jest rzeczą łatwą. Każdy posiada różne mankamenty urody - jedni mają dłuższe nogi, drudzy mają szerokie ramiona, a jeszcze inni mają kilka kg za dużo.
Panowie mają problem z odpowiednim doborem koszuli do garnituru (nie wspominając o butach).
Najlepsze tkaniny to oczywiście naturalne - bawełna, jedwab czy wełna - gwarantują najwyższą jakość i komfort noszenia. Marka Ramallo oferuje tkaniny, które są lekkie i przepuszczają powietrze, w dodatku dobrze układają się na każdej sylwetce.
1 komentarze

  1. myślę, że facet w wieku 20-30 lat kupi bez problemu garnitur w sieciówce. Natomiast Panowie po 40 powinni szyć na miarę. Taki garnitur leży wtedy niezależnie od sylwetki, brzuszka, wzrostu etc :) PS. zapraszam - jaki plecak dla mężczyzny wybrać - moj ostatni wpis.

    OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)