Mandy Hale - Poradnik dla SingielekCześć!
Życie Singielki nie jest łatwe, gdy wszędzie wokół widzi się szczęśliwe pary. Coś na ten temat wiem ;-) W dodatku, gdy włączymy telewizję wszędzie tylko programy, w których kobiety walczą o jednego mężczyznę, programy o randkach w ciemno, swataniu i ślubach. Na próżno szukać programu o życiu samotnej kobiety. Nawet w kościele przewidziane są zajęcia dla par, mimo iż Jezus także nie był w związku. Dlaczego wszyscy traktują życie samotne jako prolog do małżeństwa, a nie jako wspaniałą przygodę samą w sobie? Dlaczego zamiast dążyć do szczęśliwego zakończenia (zawarcia małżeństwa) nie można po prostu prowadzić szczęśliwego życia Singielki ;)
Na pytanie jak być szczęśliwą Singielką odnajdziecie w poradniku Mandy Hale 'Singielka'. To jedyny taki poradnik dla każdej niezależnej kobiety, która trochę zagubiła się w świecie par i chce odnaleźć swoją drogę do szczęścia, niekoniecznie w związku.
Mandy Hale w swym poradniku pisze jak pogodzić się po rozstaniu i że rozstanie wcale nie musi boleć. Rozstanie to droga, w której lepiej poznajemy siebie i stajemy się lepsi i silniejsi.
Miłość to coś pięknego i wspaniałego, ale dopóki się nie pojawi w naszym życiu to powinnyśmy rozwijać się tak jak chcemy. Bycie w związku wiąże się z pewnymi ograniczeniami i kompromisami, a będąc Singielką nie musisz pytać nikogo o zdanie.
Singielka to najdzielniejsza kobieta. Sama podąża przez świat, sama pilnuje swoich spraw, nie prosi nikogo o pomoc. Nie brakuje jej ani odrobiny niezależności. Nie boi się zmienić zdania, sama podejmuje decyzje.


Czytaliście? Jesteście w związku czy wiedziecie samotny styl życia?

3 komentarze

 1. Jak dobrze, że nie jestem singielką :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czemu? życie singielki ma również swoje plusy :)

   Usuń
 2. Ja tam jestem szczęśliwą singielką i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać ;) Nie ciągnie mnie do związków.

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)