AVG Ultimate - w jaki sposób chroni twój komputer?


Cześć.
Nasz komputer wiele razy jest narażony na zainfekowanie wirusami, a więc korzystając z internetu czy pobierając pliki z internetu z niewiadomego źródła warto pomyśleć o ochronie antywirusowej.
Na rynku jest dostępnych wiele programów antywirusowych. Jednak ja chcę polecić wam sprawdzony pakiet programów chroniących nie tylko komputery stacjonarne i laptopy, ale również tablety i smartfony. Od kilku lat używam niezmiennie na swoim komputerze stacjonarnym programu antywirusowego od AVG, a od niedawna również na urządzeniach mobilnych.

Pakiet AVG Ultimate składa się z dwóch programów:
1) AVG Internet Security (antywirus PC i Android)
2) AVG PC TuneUp (służy do przyśpieszania pracy komputera PC i Android)


Pakiet AVG Ultimate to pakiet, dzięki któremu możesz osobiście kontrolować pracę komputera, jego wydajność i bezpieczeństwo oraz prywatne informacje na swoim tablecie lub smartfonie.
Pakiet ten może być instalowany na wielu urządzeniach jednocześnie, w tym na komputerach PC oraz urządzeniach MAC i Android. Możesz kontrolować z jednego urządzenia wszystkie urządzenia, na którym zainstalowany jest pakiet AVG i to przez cały rok. Dzięki temu masz kontrolę nad urządzeniami innych członków rodziny. To wszystko działa z jednego panelu AVG Zen. Nawet osoby mające małe doświadczenia z komputerami poradzą sobie z obsługą programu. Program pozwala chronić i przyśpieszać pracę komputera w domu oraz na urządzeniach mobilnych.
Instalacja pakietu AVG Ultimate jest dziecinnie prosta i szybka. Program można pobrać ze strony producenta w wersji testowej za darmo lub płatnej.


Pakiet  AVG Ultimate to zaawansowana ochrona antywirusowa komputera stacjonarnego, jak i zarówno urządzeń mobilnych z systemem Android. Oprócz funkcji ochrony przed wirusami program posiada również 30 narzędzi do porządkowania i przyśpieszania komputera. Zapewnia pełną ochronę antywirusową komputera, w tym także zarówno podczas korzystania ze sieci www czy skrzynki mailowej. Za pomocą zapory chroni nasze prywatne dane. Dzięki czemu daje nam kontrolę nad tym co i komu udostępniamy.
Do wyboru mamy opcje skanowania komputera, gdzie przy okazji możemy wybrać czy chcemy przeskanować cały komputer czy konkretny folder bądź skan w poszukiwaniu wirusa Rootkit. Za pomocą składnika PC Analyzer możemy przeanalizować działanie naszego komputera, a przy okazji naprawić błędy i nieprawidłowości.
AVG Internet Security zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami. Poprzez skanowanie dogłębnie oczyszcza urządzenie ze zbędnych plików oraz zapewnia prędkość, dzięki czemu skanowanie trwa znacznie krócej.
Jeśli Twoje urządzenie jest stale narażone na ataki coraz to nowych wirusów, a podczas skanowania chcesz kontynuować pisanie kolejnego posta na bloga, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.
PC TuneUp przyśpiesza pracę urządzenia i innych programów, wyłącza niepotrzebne aplikacje, czyści ze zbędnych śmieci zwalniając przy tym dodatkowe wolne miejsce.
Program AVG Internet Security pozwala na przeskanowanie całego komputera bądź wybranego tylko jednego folderu. Zapewnia przy tym znakomite zabezpieczenie przed wirusami oraz dogłębne czyszczenie komputera ze zbędnych, niepotrzebnych już plików oraz dodatkowo zapewnia maksymalną prędkość, dzięki której skanowanie trwa szybciej.
Program AVG PC TuneUp to prosty w obsłudze i wielofunkcyjny panel, za pomocą któremu możemy przywrócić wydajność komputera do dnia, w którym został kupiony. Dzięki szeregowi wymienionych poniżej funkcji możemy wyłączyć programy działające w tle, które spowalniają pracę komputera, odinstalować nieużywane programy, zrobić porządek na dysku twardym oraz wyczyścić dane z przeglądarek internetowych. Na moim urządzeniu mobilnym mam zainstalowane zarówno AVG antivirus oraz AVG cleaner. Ten pierwszy pomaga chronić telefon bądź tablet przed wirusami. Natomiast drugi pomaga oczyścić urządzenie ze zbędnych plików, dzięki czemu zwiększa wydajność urządzenia oraz wydłuża żywotność baterii.

Zalety pakietu AVG Ultimate:
+ zaawansowana ochrona antywirusowa PC i Android
+ ponad 30 narzędzi do przyśpieszania komputera
+ aplikacje do przyśpieszania Androida (AVG Cleaner)
+ bez limitu stanowisk


Dla czytelników mojego bloga mam przygotowany specjalny rabat 30% na zakup pełnej wersji dowolnych programów AVG.

Do wykorzystania kupon: kod kuponu: blgavgult30

Poniżej dodałam instrukcję jak wykorzystać powyższy kod kuponu:


2 komentarze

  1. Naprawdę ciekawa recenzja, jednakże od lat jestem wierna ESET NOD32 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie słyszałam o nim, muszę się teraz zastanowić nad kupnem :)

    OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)