iWisher - Kolekcjonuj swoje marzeniaCześć.
Każdy o czymś marzy. Każdy ma (powinien mieć) swój cel w życiu, do którego dąży. Marzenia są po to, aby je spełniać. Jednak z marzeniami bywa różnie, bo czasami są one zbyt kosztowne i nie każdy może sobie pozwolić na ich realizację. Jednak pomocną dłoń mogą wyciągnąć bliscy znajomi lub rodzina. Wystarczy zrobić sobie tak zwaną wishlistę marzeń i udostępnić ją znajomym na facebooku lub innych mediach społecznościowych. Jak wiele razy dostawaliście na urodziny prezent, który potem lądował na dnie szuflady? Dzięki aplikacji iWisher możesz to zmienić.
Aplikacja iWisher to miejsce, gdzie użytkownicy kolekcjonują swoje marzenia, rzeczy, które chcą mieć lub zrealizować. Aplikacja posiada funkcję finansową tj. do każdego marzenia przypisuje portfel pieniądza elektronicznego, który umożliwia zbiórkę pieniędzy na określony cel.
Jeśli przykładowo nie wiesz jaki prezent kupić znajomemu lub komuś z rodziny na urodziny bądź imieniny, to dzięki aplikacji iWisher nie będziesz miał z tym problemu. Podobnie twoi znajomi będą już wiedzieli o czym marzysz i z jakiego prezentu ucieszyłbyś się najbardziej.
Marzysz o profesjonalnej sesji zdjęciowej z makijażem i stylizacją? Powiedz o tym najbliższym niech spełnią twoje marzenie, a ty będziesz mieć pamiątkę do końca życia.
A może masz bardziej ekstremalne marzenia typu lot balonem, skok na bungee czy jazda po torze wyścigowym? Zaznacz swoje marzenie w aplikacji iWisher i powiadom znajomych, aby dorzucili się do twojego marzenia.
Spełnienie marzeń wcale nie musi być niemożliwe. Jeżeli masz wokół siebie osoby, na które możesz liczyć, to marzenia są do zrealizowania.
Aplikacja iWisher przygotowała wiele propozycji na prezent zarówno urodzinowy, jak i dla nowożeńców.  Ślub bierze się raz w życiu, więc chcemy aby ten dzień był cudowny i wyjątkowy. W przeddzień ślubu urządzane są tzw. wieczory kawalerskie i panieńskie. Jeśli marzysz o wyjątkowym wieczorze panieńskim lub kawalerskim, to powiedz o tym swoim znajomym. Państwo Młodzi mogą również zbierać wśród znajomych i rodziny pieniądze na wymarzoną podróż poślubną, a iWisher umożliwia i taką opcję.Zapisuj swoje marzenia, oszczędzaj i zbieraj na swoje marzenia, twórz wishlisty, a nigdy nie dostaniesz na urodziny niechcianego prezentu.

aplikacja do pobrania tutaj

A teraz pora na moje marzenia:
1. wyjazd do Hiszpanii - to całkiem świeże marzenie, ale już teraz wiem, że kiedyś moje stopy staną na jednej z piaszczystych hiszpańskich plaż. klik
2. profesjonalna sesja fotograficzna - lubię robić zdjęcia, ale chciałabym kiedyś stanąć przed obiektywem w profesjonalnym studio, gdzie dobiorą mi odpowiedni makijaż i stylizację, a potem będę miała pamiątkę na całe życie. klik
3. jazda po torze wyścigowym w fotelu pasażera z profesjonalnym kierowcą rajdowym klik
4. nauka tańca towarzyskiego klik
5. beżowe czółenka klik
6. przejazd limuzyną ze znajomymi klik


3 komentarze

 1. Ciekawa notka. Każdy może znaleźć coś dla siebie dzięki takiej aplikacji :)
  Pozdrawiam
  Kaktusowy Sad

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie fajna aplikacja, może sobie ją ściągnę. Pozdrawiam ;) Tak Po Prostu BLOG [klik]

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że aplikacja jest bardzo ciekawa.
  Dla każdego coś dobrego :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)