Lekka powieść o miłości idealna na wakcjeCześć.
Wakacje to czas kiedy beztrosko płynie czas. Mamy wtedy więcej czasu na rzeczy, które chcielibyśmy zrobić, a z powodu natłoku codziennych obowiązków związanych z pracą, szkołą zabrakło nam czasu. Wakacje to chwila szczęścia, która niestety nie trwa wiecznie, a szkoda. Podczas wakacji jesteśmy bardziej otwarci na nowe znajomości, w tym również na wakacyjne flirty. Jednak czy taka wakacyjna przygoda ma szansę przemienić się w coś poważniejszego?
Przekonał się o tym bohater książki Federico Moccia "Chwila szczęścia". Nicco, który poza tym, że niedawno stracił ukochanego ojca, to w dodatku porzuciła go dziewczyna Alessia. Jego przyjaciel Domenico, na którego wszyscy wołają Gruby stara się go pocieszyć na różne sposoby. Jednak żaden sposób Grubego nie przynosi pozytywnych rezultatów.
W tym samym momencie do Włoch przyjeżdżają na wakacje dwie piękne Polski - Ania i Paulina. Między Nicco a Anią po kilku spotkaniach zaczyna się rodzić uczucie. Jednak kiedy Nicco decyduje się powiedzieć o tym Ani, to ona właśnie wróciła do Polski. Pozostawiła po sobie w hotelowym pokoju kamień z sercem, który dostała w prezencie od Nicco. Nicco postanawia wziąć urlop w pracy i pojechać do Polski, aby odszukać Anię i wyznać jej swoje uczucia.
O tym czy Nicco uda się odnaleźć Anię w Polsce przekonacie się czytając drugą część "Chwila szczęścia" pt:"Tylko Ty". Egzemplarz był niedawno dostępny w Biedronce.
Książkę czyta się szybko. Autor tak zbudował fabułę, że trudno się od niej oderwać, choć na chwilę. Moim zdaniem ta książka powinna znaleźć się w każdym wakacyjnym plecaku.
Czasami chwila szczęścia może trwać trwać aż w nieskończoność.
Czytaliście już?Tym co właśnie rozpoczęli wakacje życzę udanego urlopu, pięknej pogody oraz wymarzonego odpoczynku i nie myślenia o pracy podczas urlopu ;-)

5 komentarze

 1. Trochę jakby nie mój klimat:) jednak póki po nią nie sięgnę to się nie przekonam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mysle, ze pare lat wczesniej bylaby to ksiazka idealna dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja chętnie przeczytam :) W końcu mam chwilę czasu dla siebie i chłonę książki bez przerwy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie te lata na tego typu książki. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę że książka jak książka bez ograniczeń wiekowych wystarczy znaleźć tylko czas ;)

   Usuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)