pomysły na prezenty dla babci i dziadka


Cześć.
W tym tygodniu przypadają dwa ważne święta 21 i 22 stycznia. Nie muszę chyba nikomu przypominać, że w tych dniach swoje święto obchodzą wszystkie babcie i dziadkowie. Jeżeli znalazłaby się choć jedna osoba, która zapomniała o nadchodzącym święcie, to ten post skierowany jest właśnie dla tej osoby. Najpopularniejszym prezentem dla dziadków są laurki, kwiaty, czekoladki i suplementy witaminowe. Wystarczy drobny upominek bądź gest, że wciąż są ważni w naszym życiu.  Oprócz tego jest również wiele innych pomysłów na prezenty dla babci i dziadka. Wystarczy użyć wyobraźni i odrobiny kreatywności, aby podarować swojej babci czy dziadkowi oryginalny niezapomniany prezent. Mam nadzieję, że poniższy post zainspiruje was, a wasi dziadkowie ucieszą się z prezentu, który dla nich wybraliście.
1. Urządzenia medyczne i do relaksacji.
Jeżeli chcesz zadbać o zdrowie swojej babci bądź dziadka to  dobrym prezentem dla seniorów będą aparaty do kontrolowania swojego ciśnienia bądź poziomu cukru we krwi. Babcia będzie również zadowolona, gdy dostanie ogrzewany koc, dzięki któremu zimne wieczory nie będą jej straszne. A dziadek ucieszy się z ogrzewanych papuci.
ciśnieniomierzmasażer do stópkoc elektrycznyogrzewacz do stóp


2. Sprzęt grający.
Moda na retro powraca. Twoi dziadkowie na pewno mają jeszcze w piwnicy czy na strychu schowane stare płyty winylowe z ich ulubioną muzyką sprzed lat. Z pewnością ucieszą się, gdy dostaną sprzęt grający, który umili im wieczory.
gramofon
3. Akcesoria do uprawiania sportu.
Obecnych czasach babcia już nie szydełkuje, a dziadek już nie spędza biernie czasu przed telewizorem. Seniorzy, którzy chcą pozostać jak najdłużej zdrowi, uprawiają czynnie sport. Idealnym prezentem będą kijki nordic walking.
4. Narzędzia do majsterkowania.
Idealnym prezentem dla aktywnego dziadka będzie zestaw narzędzi bądź wielofunkcyjny scyzoryk, który przyda się dobrze podczas grzybobrania.


A Wy co dajecie swoim dziadkom w dniu ich święta?

4 komentarze

 1. Fajne pomysły. Myślę, że czasem wystarczą nawet same życzenia i pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne propozycje.

  michalzlifestyleandfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. mysle ze urzadzenia medyczne najbardziej by sie przydaly.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe pomysły! W ogóle trafiłem na Twojego bloga po raz pierwszy i nawet zainteresowało mnie to, jak piszesz.
  Mam tylko jedną uwagę, która mi również została zwrócona .. warto stosować czcionkę z polskimi znakami, ponieważ niektórym to przeszkadza akurat :) Zwróć uwagę na literki "ą" i "ę" we wpisie. Mi to osobiście nie zawadza ale niektórym tak. Taka mała sugestia :)

  No i zapraszam również do siebie, będzie mi miło KLIK

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)