beige + dark green


Cześć.
Czasami widzimy kogoś w towarzystwie znajomych, kto wygląda z pozoru tylko na uśmiechniętego i zadowolonego z tego kim jest. Obecność znajomych i przebywanie w gronie innych osób wymusza na nas pewne zachowania. Chcąc dorównać innym, powielamy zachowania innych, tak aby nie odstawać od grupy znajomych, a tak naprawdę sami nigdy nie zrobilibyśmy pewnych rzeczy. Udawanie kogoś kim się nie jest i nigdy nie będzie można nazwać 'papierowym życiem' bądź 'papierowym dziewczyną lub chłopakiem'. Papier to nic innego jak coś nietrwałego, łatwopalnego, coś co łatwo można zgiąć i zniszczyć. Każdy z nas ma prawo do życia na swój sposób. Nie oceniaj kogoś przez pryzmat jego znajomych, bo ta osoba może być w rzeczywistości zupełnie inna niż my sobie ją wyobrażamy.

W tym poście przygotowałam stylizację z czymś 'starym' i nowym nabytkiem od shein.com. Swetrowa tunika jaką widzicie poniżej jest jedną z moich ulubionych nie nowych rzeczy. Jednak wymaga dobrania odpowiedniego kołnierza. Moim zdaniem beżowa koszula idealnie zgrała się z ciemnozieloną tuniką.
koszula  - shein 
tunika-sweter - nn
spodnie - tradycyjny sklep
shein.com - klikniesz?

i jeszcze kilka cytatów na koniec ;-)Przypominam o trwającym rozdaniu. Szczegóły po kliknięciu w baner ;-)

1 komentarze

  1. Bardzo ciekawa stylizacja :) A z treścią dłuższego tekstu całkowicie się zgadzam. Kiedyś siebie przyłapałam na upodobaniu się, ale dojrzałam i wiem, że nigdy już nie będę tego robić

    OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)