Dobre buty = brak wymówek!


Cześć.
Dzisiaj niedziela, dzień celebrowania dnia z rodziną. W większości domu ten dzień polega na wspólnym oglądaniu telewizji,  a później skutki są takie, że rośnie nam pokolenie 'dużych osób'. A przecież można inaczej. Można zrobić sobie rodzinny spacer bądź przejażdżkę rowerem za miasto. 
 Otyłość to choroba cywilizacyjna XXI wieku. Wywoływana jest przez różne czynniki, ale najważniejszą przyczyną otyłości jest stres oraz zajadanie stresu. Siedzący tryb życia, mała aktywność ruchowa i nieregularne spożywanie posiłków to główne przyczyny otyłości. Choroba ta dotyczy już nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Ale skąd dzieci mają brać dobre wzorce, jeżeli mama i tata zajadają hamburgery i popijają colą? To rodzice powinni dać dobry przykład swoim pociechom.
Aby prowadzić aktywny tryb życia wystarczy tylko zmienić swoje złe nawyki żywieniowe na dobre. Rodzinne oglądanie telewizji zastąpić rodzinnym spacerem bądź wycieczką za miasto. 
Wspólne zajęcia w grupie motywują bardziej niż samotne bieganie po mieście. Zapisz się, więc do klubu fitness i wybierz idealne zajęcia dla siebie. Jeżeli twoje fundusze nie pozwalają Ci na to, poszukaj osiedlowych siłowni pod chmurką, gdzie również można poćwiczyć i to za darmo.
Popytaj znajomych, czy ktoś nie ma ochoty na wspólne bieganie. We dwójkę zawsze lepiej.
A teraz najważniejsza część postu. Do uprawiania sportu potrzebne są dobrej jakości buty, takie które nie rozlecą się po pierwszym bieganiu. Na stronie firmy Nike do wyboru są obuwie zarówno damskie, męskie oraz dla dzieci. 
Nike to jeden z największych na świecie producentów butów, odzieży i akcesoriów sportowych. Do wyboru mają ponad 14 tys. modeli butów, które wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, skóry naturalnej i tkanin. Jeżeli szukasz obuwia dla dziecka do uprawiania koszykówki czy piłki nożnej to nie znajdziesz lepszych od firmy Nike.
Dobre obuwie sportowe to takie, które łatwo przystosowuje się do stopy i nie utrudnia wykonywania czynności aktywnych, w tym biegania. Posiadając dobre obuwie sportowe nie będziesz miał wymówki, żeby nie ćwiczyć. A więc gotowy? Do biegu, start!


Buty Nike do fitness


buty Nike                                      buty Nike
Buty Nike do biegania
buty Nike                    buty Nike


Jaką formę ruchu preferujecie w dni wolne od pracy?

3 komentarze

  1. Ćwiczenia, rower, rolki... UWIELBIAM po prostu. :-) te pomarańczowe, jasne butki - the best!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, dla wielu osób spędzanie czasu z rodziną jest synonimem oglądania TV. Na szczęście powoli to się zmienia - na lepsze:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam "najkacze", seria "downshifter" jest idealna do biegania!

    OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)