Taki z ciebie mocarz!


Cześć.
Nowy rok szkolny, nowa szkoła, nowa klasa, nowi znajomi to wszystko potęguje stres wśród młodych ludzi. Idąc po raz pierwszy do nowej szkoły zastanawiamy się czy inni nas polubią, a jeżeli nikt nie chce z nami rozmawiać, to zadajemy sobie pytanie dlaczego? Czasami chcemy na siłę wstąpić do jakiejś paczki znajomych nie zastanawiając się czy naprawdę warto.
Do czego zmierzam w dzisiejszym poście? Jeżeli ktoś oferuje wam coś zakazanego w zamian za bycie członkiem "popularnej" grupy w szkole, to niech od razu zapali wam się czerwona lampka, czy naprawdę tego chcemy. Podczas tegorocznych wakacji zginęło kilkaset młodych bezmyślnych ludzi przez dopalacze. Czy chcesz ryzykować swoim życiem tylko po to, aby być w gronie popularnej i wpływowej grupie znajomych?
Nie warto udawać kogoś kim się nie jest. Prawdziwi znajomi polubią nas za to jakimi jesteśmy naprawdę. Nie chcesz chyba mieć znajomych, którzy z tobą rozmawiają, a za twoimi plecami śmieją się z ciebie. Nawiązanie znajomości czasami wymaga trochę dłuższego czasu, a więc nie warto przejmować się tym, że po pierwszym dniu wszyscy rozmawiają ze sobą, a ty stoisz sam. Bądź sobą! Nie udawaj nikogo! Nie daj się namówić na żadne używki (papierosy, alkohol, dopalacze).
Kampania ku przestrodze.
Początek roku szkolnego to również czas wymiany garderoby z letniej na jesienną, więc przygotowałam mały kolaż nowości na jesień shein oraz trampki z oferty pantofelek24.pl 
Proszę o kliknięcia ;-)
Back to school from shein.com

Back to school from pantofelek24.pl
> klik <


4 komentarze

 1. Dużo się teraz słyszy o dopalaczach, paskudztwo jakich mało;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak się zastanawiam, czy sama kampania wystarczy. Problem poważny - mam nadzieję, że uda się go zwalczyć
  www.puffa.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Poklikane,świetne ciuszki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, nie warto.. ale nie każdy zdaje sobie z tego sprawę (niestety) :(
  Pozdrawiam! :))

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)