wiek to tylko liczba + konkurs


Cześć!
Żyjemy w czasach kiedy młodość jest podnoszona do rangi najwyższej, a ludzie, którzy przekraczają próg 50+ spychani są na boczny margines. Czasami młodzi ludzie zapominają, że oni też kiedyś będą starzy i nie okazują bądź nie potrafią okazać szacunku osobom starszym. A przecież to właśnie dzięki osobom starszym zawdzięczamy życie w wolnym kraju, bo oni sami czasami nie mieli łatwego dzieciństwa. Niektórzy z nich zginęli za ojczyznę, po to aby nowe pokolenia mogły żyć w wolnym kraju. Traktujmy więc osoby starsze tak jak sami chcielibyśmy być traktowani będąc w ich wieku. A Wy jaki macie stosunek do rodziców i dziadków?
Wiek to tylko liczba i czasami niejeden dwudziestolatek może pozazdrościć kondycji siedemdziesięciolatkowi. Oglądaliście kanał na youtube Pana Antoniego Huczyńskiego zwanego "dziarskim dziadkiem". Jeżeli nie to zachęcam, zarówno osoby młodsze, które odsyłam do filmiku przesłanie do młodych pana Antoniego oraz osoby starsze, które chcą wziąć przykład, a brakuje im motywacji tutaj. Bywa i tak, ale zależy to głównej mierze od genów i zdrowego trybu życia.

 szara sukienka                   bordowa sukienka
torba
sukienka                                 tunika

Konkurs polega na tym, żeby w komentarzu podać wszystkie ceny powyższych produktów SHEIN. Z pośród wszystkich osób wybiorę kilka najciekawszych blogów, które wyróżnię w następnym poście.

4 komentarze

 1. Poklikane ,super ciuszki!:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie 50+ to nie tai stary, kiedy widzę, jak pelni energii są moi rodzice (53 i 54 lata :P). Tato jeszcze śmiga po górach!

  OdpowiedzUsuń
 3. W kwestii pracy wiek odgrywa ważną rolę (niestety)... Gdy jesteśmy młodzi to pracodawcy chcą ludzi z doświadczeniem kilku letnim, którego student po zakończeniu szkoły nie jest w stanie uzyskać. Znów kiedy jesteśmy w wieku 40+ a co gorsze 50+ to już nikt nie chce takich ludzi zatrudniać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niejedna Pani 50+ ma więcej energii ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)