czym jest szczęście?


Cześć!
Czym właściwie jest szczęście? Ile osób na świecie, tyle przepisów na szczęście. Dla jednych szczęściem jest spora ilość gotówki, bo wiadomo bez pieniędzy w dzisiejszym świecie niczego nie kupimy. Jednak w życiu nie liczą się tylko pieniądze, ponieważ za nie nie przedłużymy sobie życia. Są na tym świecie jeszcze osoby, tak sądzę, dla których ważniejszy jest sam uśmiech drugiej osoby spowodowany obecnością bliskich jej osób, a nie otrzymanym prezentem od tej osoby.
Co sprawia, że jestem szczęśliwa:
przyjaźń ☺ spacer z psem ☺ słuchanie muzyki ☺ blogowanie ☺ uśmiech na twarzy drugiej osoby ☺ czytanie książek ☺ czekolada ☺ ćwiczenia ☺ rozmowa w cztery oczy☺ miłość☺rodzina ☺znajomi ☺pomaganie ☺przytulanie ☺robienie niespodzianek ☺jedzenie ☺robienie zdjęć ☺rysowanie ☺miłe komentarze ☺śnieg ☺urodziny ☺przypadkowe spotkania ☺zwierzęta ☺dzieci ☺ podróże☺ jazda na rowerze☺uczenie się czegoś nowego ☺zakupy ☺ spadające gwiazdy☺ święta Bożego Narodzenia☺kino ☺piękna przyroda ☺ praca


Czym dla was jest szczęście?


Wracając jeszcze do mojej ostatniej zmiany adresu bloga. Informacja dla tych, którzy chcą mnie obserwować przez serwis bloglovin. Ci, którzy obserwowali Modna Savannah na bloglovin jeśli chcą dalej obserwować JASMINENGIRL muszą kliknąć w poniższy button bądź na górze strony są wszystkie odnośniki do stron gdzie mnie znajdziecie. Dziękuję za każdą obserwację ;)

Follow on Bloglovin

7 komentarze

 1. warto przypominać sobie o tych drobiazgach, które wywołują radość ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie szczęscie przynosi każdy 10-ty czyli wyplata na koncie, niespodzianki od M, mile komentarze oraz smsy, jazda na rowerze, spotkania ze znajomymi, pieczenie ciasta i dzielenie sie z innymi, gofry z bitą smietaną, kawa mrożona, każdy dzień w którym robie coś co lubie:)

  zapraszam do mnie o pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzień wypłaty to najszczęśliwszy dzień każdego człowieka ;)

   Usuń
 3. Dużo prostych rzecz y ci sprawaia radosc; ) tak trzymac!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo rzeczy sprawia, że jestem szczęśliwsza, staram się po prostu cieszyć z każdego drobiazgu takiego jak np. czytanie dobrej książki, obejrzenie świetnego filmu czy słuchanie ulubionych piosenek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba cieszyć się z małych rzeczy! :)

  OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)