10 super pomysłów na Dzień Chłopaka

30 września obchodzimy dzień chłopaka.
Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla swoich chłopaków, to ten post jest specjalnie dla was.
Mam nadzieję, że coś was zainspiruje ;-)

1. Koszulka według własnego pomysłu i wykonania.


Jeżeli brakuje ci kreatywności, możesz zerknąć tutaj.

2. Własne zdjęcie w skali 1:1
Idealny prezent od dziewczyny, której często nie ma przy swoim ukochanym :) Wydrukowane zdjęcie całej swojej sylwetki najlepiej przykleić do tektury lub czegoś równie stabilnego, a następnie przyczepić z tyłu podpórkę - też z tektury.
3. "Po nitce do głębka"
Jeśli Twój ukochany jest wielbicielem słodyczy, warto zaopatrzyć się w kilka opakowań np. jego ulubionych cukierków. Kiedy chłopak wyjdzie z domu, udaj się na ulicę, czy podwórko i układaj smakołyki co kilka metrów, kierując się w stronę domu/bloku/kamienicy, potem przez korytarz, w kierunku drzwi do mieszkania, następnie do miejsca, gdzie będziesz na niego czekać. A to, co stanie się dalej – zależy już tylko od Ciebie :)
4. Bransoletka Shamballa

Jeśli nie chcesz sama robić, zawsze możesz kupić gotową. Tutaj.

5. Ramka na zdjęcie
Prosty, stary pomysł, ale – niezawodny! Może to być gotowa ramka ze sklepu, albo udekorowana przez Ciebie. A w środku oczywiście Wasze wspólne zdjęcie. Przykładowa ramka od Artalia.
6. Fartuch albo krawat według Twoich własnych pomysłów i fantazji
Wystarczy, że zaopatrzysz się w kuchenny fartuszek, albo krawat i sama je ozdobisz (powinny być jasne, żeby dobrze było widać malowany przez Ciebie wzór). Czy to napisami, czy śmiesznymi rysunkami, wszystko zależy od Ciebie.
7. Tort, czyli przez żołądek do serca
Pora na coś słodkiego! Jeśli nie sprawia Ci problemu pichcenie w kuchni - możesz upiec swój własny tort dla ukochanego. Rozmiar i kształt zależy od Ciebie. Chłopak na pewno doceni Twój trud i starania.
8. Składanka muzyczna
Pomysł trochę wyjęty z amerykańskich filmów, ale może się sprawdzić. Jeśli tylko masz parę piosenek, które kojarzą się z ukochanym (a jemu z Tobą!) – warto spróbować!
9. Scrapbookingowa kartka albo album
Każdy kiedyś robił laurki dla ukochanych osób. Kto powiedział, że zarezerwowane są tylko dla dzieci? Nadal możesz zrobić piękna kartkę od serca dla osoby, którą kochasz. A jeśli wystarczy Ci pomysłów na więcej stron - stwórz Wasz wspólny album zdjęciowy. Album możesz kupić lub zrobić.
10. Czapki, szaliki, rękawiczki
Jeśli znasz podstawy szycia lub szydełkowania, pomysł na prezent idealny dla Ciebie! Nadchodzą chłodne dni i taki prezent będzie na pewno praktyczny dla Twojego mężczyzny. Jeśli jednak szycie to nie jest Twój konik, zawsze możesz wybrać się na zakupy.


Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka :** <3

4 komentarze

  1. Koszulka to fajny pomysł :) np na bransoletkę shamballa mój, by negatywnie zareagował, że to babskie :)

    OdpowiedzUsuń

Regulamin bloga:
1. Czytaj posty!
2. Nie obrażaj nikogo!
3. Nie spamuj!
4. Nie uznaję zasady obserwacja za obserwację!
5. Anonimie podpisz się!
6. Posty typu "fajny post" będą usuwane!
7. Dozwolona konstruktywna krytyka.


Odwdzięczam się za każdy komentarz komentarzem.
Za każdy komentarz i obserwację - dziękuję :)